Pazartesi

KILL BILL-3 SENARYOSU HAZIR...AMA UMMA THURMAN SENARYODA YOK!Tarantino 'Kill Bill' serisinin üçüncü filminin hazırlıklarına başladı. Filmin sürprizi ise Uma Thurman'ın olmaması

Quentin Tarantino 'Kill Bill'in üçüncüsünü çekmeye hazırlanıyor. Ancak ünlü yönetmen ikinci bölümü gelecek hafta gösterime girecek filmin üçüncü bölümünde köklü değişiklikler yapacak ve bu kez Uma Thurman'la çalışmayacak. Tarantino bu konuda 'Yeni filmde Uma rol almayacak. En önemli değişiklik de bu...'' dedi.

'Kill Bill'in ilk bölümünde annesi Vernita Green'in (Vivica A. Fox) ''Gelin'' (Uma Thurman) tarafından vahşice öldürülüşüne henüz 5 yaşındayken tanık olan Nikki'nin ''Kill Bill: Volume 3''ün yıldızı olacağını anlatan Tarantino ''Senaryo hazır bile. Sofie Fatale (Julie Dreyfus), Bill'in (David Carradine) tüm parasını alarak kaçacak ve bu kez Nikki'yi 'Gelin' olarak yetiştirecek'' dedi. Yeni filminde yer alacak bazı sahneleri oyuncuların bugünkü görüntülerini alabilmek için şu aralar çekmeyi düşündüğünü de söyleyen yönetmen 'Kill Bill Volume 3'ün çekimlerine ne zaman başlayacağını ise açıklamadı.

(AKŞAM)

Hiç yorum yok: