Cuma

"BÜYÜMÜŞ DE KÜÇÜLMÜŞ"ÜN SENARİSTLERİNE İTİRAZ VAR!

ÖZELHABER-Başrolünü Mehmet Ali Erbil'in oynadığı "Büyümüş De Küçülmüş" adlı dizinin iyi bir izlenme oranıyla başlamasını haber yapmıştık. Başlıkta da, senaristlerin Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı olduğunu belirtmiştik... Malumunuz bizim de sık sık
şikayet ettiğimiz gibi, basınımız malesef film ve dizilerle ilgili haberlerde senaristlerin imzalarına karşı kayıtsız...Biz de "Büyümüş De Küçülmüş" ile ilgili haber yaparken senaristlerin isimleri için "Google"da arama yaptık. Çıkan sonuçlar içinde, en güvenilir olabileceğini düşündüğümüz: http://www.kanald.com.tr/dizi/buyumusdekuculmus/ adresinde belirtilen senarist isimlerini kullandık. Fakat bu konuda itiraz içeren bir eposta aldık. Sözkonusu epostayı yanıt hakkına saygı gereği yayınlıyoruz:

" SAYGIN DELİBAŞ VE FETHİ KANTARCI 'NIN DİZİSİ, "BÜYÜMÜŞ DE KÜÇÜLMÜŞ" İYİ BAŞLADI..."

...Başlıklı haberde isimleri belirtilen senaristler dizinin sahipleri ve yaratıcıları gibi aksettirilmiş. Oysa dizinin gerçek yaratıcı ekibi ve gerçek yazarları ANS Prodüksiyon ile sözleşmeleri de bulunan Kubilay ZERENER, Çağlar ÇETİN ve Sertaç KASAPLAR'dır...Yaklaşık bir yıl üzerinde çalışıp tamamladığımız projemiz yapımcı şirket tarafından törpülenerek bu kötü hali almıştır. Buna rağmen dizinin resmi sahibi, yaratıcısı ve ANS'ye pazarlayan kişi Kubilay ZERENER'dir !..
Teşekkürler, iyi çalışmalar...

Hiç yorum yok: